Financieel
- Prijs
- € 368.000,00
- Onder BTW stelsel
- Nee
- Beschikbaarheid
- Vanaf akte
- Kadastraal inkomen
- € 602,00
- Vrij beroep mogelijk
- Ja
Deze charmante architectenwoning uit 1960, ontworpen door Guido Van Oyen, is gelegen op een ruim perceel van ca. 900 m² en met een bewoonbare oppervlakte van 193 m², biedt deze woning een uitzonderlijke combinatie van ruimte en karakter.
Indeling:
Bij het betreden van de woning word je verwelkomd in een lichtrijke leefruimte met eet- en zithoek en met toegang tot een veranda die aansluit op de zonnige tuin. Verder vind je op het gelijkvloers een ruime keuken, alsook een aparte wasplaats, afzonderlijk toilet, ruime inkomhall en toegang tot de inpandige garage. Kruipkelder aanwezig.
Op de bovenverdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en een ruime badkamer met ligbad. Daarnaast is er een zolder aanwezig.
De grote, zonnige tuin van ca. 900 m² garandeert rust, privacy en tal van mogelijkheden voor buitenleven. Een ideale omgeving voor kinderen, tuinliefhebbers of wie simpelweg wil genieten van ruimte en groen.
De woning is degelijk gebouwd en beschikt reeds over een vernieuwd dak, dubbele beglazing en een recente condenserende gasketel (2022). Hoewel er nog energetische optimalisatie en modernisering mogelijk is, vormt dit pand een solide basis voor wie op zoek is naar een renovatieproject met karakter en potentieel.
Dankzij de centrale ligging geniet je van een vlotte verbinding naar Brugge, Knokke en Maldegem, met alle voorzieningen in de nabije omgeving.
Kortom: een woning met ruimte, charme en enorm veel potentieel. Met de nodige opfrissing kan dit uitgroeien tot een prachtige, eigentijdse thuis volledig naar jouw smaak.
Contacteer Bonne Vastgoed via 050/73.73.73 of via info@bonnevastgoed.be voor het inplannen van een bezoek.